Hakkımızda | Pilates Vedans
‘PİLATES VEDANS’ ‘VEDANS’ dans okulunun bünyesinde, Kadıköy Moda'da Kişiye özel mat/ reformer pilates ve yoga dersleri vermek için kurulmuştur.
Reformet Pilates Vedans
203
page-template-default,page,page-id-203,bridge-core-2.3.6,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-22.2,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-164,elementor-page elementor-page-203
 

Hakkımızda

‘PİLATES VE DANS’, ‘VE DANS’ dans okulunun bünyesinde bulunan MAT / REFORMER PİLATES ve YOGA çalışmalarına yer veren bir projedir.

Günümüzde bir çok aktivite hobi amaçlı yapılmaktadır. Dans ise bu aktivitelerin en zevkli ve en eğlenceli olanlarındandır. Sadece hobi olarak değil, aynı zamanda zayıflamaya, sıkılaşmaya yönelik de ilgi çekmektedir.

 

 

Okulumuzda Pilates-Yoga-Zumba-Oryantal dersleri kadınlara yönelik yapılmakta olup, amacımız öğrencilerimizin eğlenirken ve dans ederken aynı zamanda diledikleri sağlığa kavuşmalarıdır.

 

 

Bünyesinde bir çok dans hizmeti barındıran VEDANS, 300 metrekarelik açık bahçesi, 2 salondan oluşan toplam 100 metrekarelik dans salonları ve 30 metrekarelik kış bahçesiyle eğlenceli bir sosyal aktivite mekanıdır.